Sleva! HP 11A Černá originální tonerová kazeta LaserJet (Q6511A) Zobrazit větší

HP Q6511A - originální

Nový produkt

HP 11A Černá 

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

999,00 Kč s DPH

-1 500,00 Kč

2 499,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis produktu

Originální tonerová kazeta HP Q6511A (11A), černá (black), 6000 stran  

Tato inteligentní tisková kazeta byla navržena speciálně pro tiskárnu, ve které poskytuje čisté a ostré výsledky, jež uspokojí vaši potřebu spolehlivého každodenního tisku nejrůznějších jednobarevných dokumentů. Profesionální kvalita tisku je kombinována s rychlostí, konzistentní výkonností a spolehlivostí, a její provedení umožňuje snadné použití velkoobjemového laserového tisku. Revoluční složení toneru HP dále zdokonaluje výsledky a inteligentní technologie tisku. HP Smart zajišťuje efektivní výkonnost a spolehlivost.

Pokrokové složení toneru HP poskytuje mimořádně ostrý černý text a hladké odstíny šedé. Inteligentní technologie tisku HP Smart umožňuje automatické nastavení a nejlepší výsledky zajišťuje rovnoměrným nanášením tonerových částic po celou dobu životnosti kazety.

Spolehlivost šetří čas a zvyšuje produktivitu.

Oceníte nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk.

Díky inteligentní technologii HP Smart v tiskové kazetě a vaší tiskárně je instalace a údržba spotřebního materiálu HP snadnou záležitostí. Při docházejícím nebo spotřebovaném toneru obdržíte automatická upozornění.

Recenze

Žádná recenze nebyla vložena

Napsat recenzi

HP Q6511A - originální

HP Q6511A - originální

HP 11A Černá